سرمايه گذاري در زمين هاي ييلاقي

سرمايه گذاري در زمين هاي ييلاقي

در سالیان اخیر تقاضا برای خرید زمین های ییلاقی در مناطق خوش آب و هوای اطراف شهرهای بزرگ و کلان شهرها و همچنین شمال کشور رشد چشمگیری داشته و کسانی که در این چند ساله در زمینه خرید و سرمایه گذاری امن زمین های ییلاقی سرمایه گذاری کردند سود قابل ملاحظه ای را به دست آورده اند همین عامل باعث شده که امروزه سرمایه گذاری در زمینهای ییلاقی به عنوان یکی از موفق ترین سرمایه گذاری ها در حوزه املاک و مستغلات محصول شده و تقاضای خرید در این بخش رشد چشمگیر داشته با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در مورد سرمایه گذاری در زمین های ییلاقی در حال رشد به شما ارائه دهیم.

با سرمایه‌گذاری در زمینهای ییلاقی از چه سودهایی میتوانیم بهره مند شویم:

سود حاصل از تورم:

تورم در سالیان گذشته جزئی جدایی‌ناپذیر از اقتصاد ما بوده قیمت املاک تحت تاثیر آن حتی بیشتر از سایر بخش ها رشد داشته هرچند افزایش قیمت برای کلیه املاک وجود داشته اما با توجه به قیمت پایین زمین های ییلاقی و تقاضای موثر در این بخش بسیار چشمگیر تر بوده .

سود حاصل از توسعه و آبادانی:

هنگام سرمایه‌گذاری در زمینهای ییلاقی، در واقع شما زمین خامی خریداری میکنید که با هربار اضافه شدن امکاناتی مانند جاده، راه دسترسی، آب، برق، گاز و…سود آبادانی ایجاد خواهد شد،

بارشد و توسعه منطقه و ایجاد شرایط برای تغییر کاربری شما میتوانید بابت سرمایه گذاری در زمینهای ییلاقی سود چند برابری دارد مدت زمان کوتاهی بدست آورید.

سود حاصل از اضافه شدن به بافت:

شما هم حتماً در سالیان گذشته شاهد اضافه شدن زمین های زیادی به بافت شهری و روستایی بوده اید.

 زمین هایی که خارج از بافت شهری و روستایی بوده و ارزش آنچنانی نداشتند ولی الان جزئی از از بافت شهرها و روستاها بوده و ارزش ریالی زیادی را بابت اضافه شدن به بافت برای سرمایه‌گذاران و صاحبان خود رقم زدند.

اگر شما زمینهای اطراف بافت شهری و روستایی را خرید نمایید، میتوانید انتظار داشته باشید که به زودی این زمین ها به بافت اضافه شده و سودی چند برابری را برای شما به همراه خواهد داشت.

جهت اطلاع از موقعیت زمینها در شهرها میتوانید به نقشه جامع شهری موجود در شهرداری‌ها مراجعه کرده و در روستاها به طرح هادی و دهیاری مراجعه کنید

سود حاصل از اخذ سند:

خیلی از زمین های کشاورزی و باغات یا اسناد قولنامه ای دارند و یا سند مادر.

شما میتوانید با خرید این املاک جهت اخذ سند تک برگ اقدام کنید و با دریافت سند ارزش این املاک را ارتفاع داده و ارزش ریالی خوبی را برای خود ایجاد کنید.

(البته که خرید و فروش این املاک بسیار خطرناک است و باید اشراف کاملی به نکات حقوقی اینگونه املاک داشت و یا از مشاوره اشخاص و مراجع قابل اعتماد استفاده کرد)

سود ساخت:

در صورت ساخت و ساز و یا انجام هرگونه عملیات عمرانی در این زمین‌ها شما میتوانید شاهد جهش قیمت در این املاک بوده و حتی برای زمینهای اطراف هم ارزش آفرینی کنید. البته که هر چقدر کیفیت ساخت بهتر و به روزتر ، سود حاصله بیشتر… 

معافیت مالیاتی:

خرید و فروش و نگهداری این املاک هیچگونه مالیاتی برای شما ندارد و این یعنی هزینه کمتر نسبت به سایر سرمایه گذاری ها.

شاید یکی از مهمترین دلایل تمایل به سرمایه‌گذاری و تقاضای بالا برای خرید این املاک، همین ویژگی باشد که نیازی به پرداخت مالیات در این معاملات و سرمایه گذاری ها نیست.

 سود حاصل از قطعه بندی زمینهای بزرگ:

همانطور که اطلاع دارید قیمت قطعات و متراژهای زیاد زمینهای ییلاقی بسیار پایین تر از قطعات کوچک بوده و خریداری زمینهای ییلاقی متراژ بالا و تقسیم بندی آنها به متراژ های پایین‌تر میتواند سود چشمگیری را بابت اینگونه تغییرات به همراه داشته باشد.

(البته که تقسیم بندی و قطعه بندی و ساخت مجموعه‌های شهرکی در زمینهای ییلاقی کار فنی بوده و نیاز به تخصص و تجربه دارد)

سخن پایانی:

هر چند که سرمایه‌گذاری در زمینهای ییلاقی بسیار سود آور بوده اما با توجه به ورود افراد و واسطه‌های سودجو در سالیان گذشته شاهد کلاهبرداری های زیادی در این زمینه بوده ایم.

مجموعه سرمایه آرامش با بهره‌مندی از کارشناسان حقوقی و فنی و با اشراف کامل به مبحث سرمایه‌گذاری در زمینهای ییلاقی اقدام به خرید و سرمایه‌گذاری در زمینهای ییلاقی مستعد رشد و ارتفاع ارزش، در اطراف کلانشهرها و شمال کشور کرده و در جهت رشد و ارتفاع این املاک فعالیتهای شایسته را انجام داده.

شما هم میتوانید باهر بودجه ای جزئ مجموعه سرمایه‌گذاری ما در زمینهای ییلاقی باشید. سرمایه گذاری در مجموعه ما، در بستری ایمن با ارائه سند مشاع انجام شده و سود این نوع سرمایه‌گذاریها قطعی و تضمین شده میباشد، شرایط خروج از مجموعه، بصورت فروش سهم، و اضافه شدن سهم سرمایه‌گذاری، پیش بینی شده و در شما میتوانید مطمئن باشید بهترین نوع سرمایه‌گذاری را انتخاب و انجام داده اید.

البته که بستر برای سرمایه‌گذاری‌های انفرادی شما عزیزان نیز فراهم شده و شما میتوانید جهت انجام امور کارشناسی حقوقی و کارشناسی فنی زمین های ییلاقی روی مجموعه آرامش حساب کنید. ما در کنار شما و همراه شما هستیم تا هنگام سرمایه‌گذاری در زمینهای ییلاقی، بهترین تصمیم ها رو برای سرمایه ارزشمندتان اتخاذ نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *